ریشه ی سیدی و چرا ایرانی هرگز مسلمان نشد؟ صیاد با اوستادر این برنامه سیاوش اوستا

از سی سال پیش سیاوش اوستا ثابت کرد که ایرانی هرگز مسلمان نشد

عبدالعظیم ولیان با شجاعت اطراف امام رضا را خراب کرد

چرا ایرانی امروزی از سید و سادات خواندش شرم دارد و آنرا از شناسنامه هایشان میکنند

سیادت و سیدی نه به معنای فرزندان محمد که تازش و تجاوز تازیان که سید در زبانشان یعنی اقا

علیرضا عالی پیام آقای هالم بدیدن دکتر حمید خیراندیش زفت وترانه زیارت عباس قادری و ویدیوی زیبای مردمی

http://rim951.fr/?cat=37

dictature des Banques

دیکتاتوری بانکها در نابودی انسانها

چگونه بدهیهای خود را به بانکها ندهید؟ گفتگوی سیاوش اوستا با آقای سرژ متر رئیس سازمان مشتریان بانک در فرانسه

در اين برنامه يك وكيل ايراني نيز آمد روي خط و درباره رفع تحريمها و مشكلات بانكي هم ميهنان مقيم فرانسه صحبت كرد جالبه كه خود بانكها اولين دزدان و پولشويان جهان هستند و قوانين دست و پا گير براي تهديدستان ميسازند كه سياوش اوستا در رابطه با افتضاح اخير بانكهاي فرانسه در پانامه و پرداخت ميلياردها دلار جريمه به امريكا بخاطر پولشوييهاي كشورهاي تروريست مثل ايران سخن گفت و و وگی هان دگرباش ها کیهان نه

همجنس‌گرایی مردانه، همجنس‌گرایی زنانه، دوجنس‌گرایی و دگرجنس گونه گان

کتلین وین٬ نخست وزیر استان انتاریو در کانادا٬ از گوگوش خواننده ی مشهور ایرانی تقدیر کرد.

دکتر رضا مریدی نماینده ی ایرانی تبار مجلس استانی از شهر ریچموند هیل که وزیر آموزش و دانشگاه های دولت انتاریو نیز می باشد٬ تقدیر نامه ای که به امضای خانم کتلین وین رسیده بود را در میان شب ترانه ی گوگوش در شهر تورنتو در شامگاه سی ام آوریل به او تقدیم کرد.

خانم کتلین وین که خود یک همجنسگراست و گرایش جنسی خود را از سال ها پیش علنی کرده بود٬ رهبر حزب لیبرال استان انتاریو است و در آخرین انتخابات مجلس انتاریو حزب او موفق شد اکثریت آرا به دست آورده و دوباره دولتی لیبرال را در انتاریو٬ مهم ترین استان کانادا٬ تشکیل دهد.

نخست وزیر انتاریو که مرکز آن تورنتو است در متن تقدیر خود گوگوش را یک اسطوره ی موسیقی ایرانی خطاب کرده و از او بابت همه ی تلاش هایش تقدیر کرده است. گوگوش مدتی پیش موزیک ویدیوی آهنگ بهشت خود را با موضوعیت یک زوج لزبین ایرانی تهیه کرد و توجه زیادی را در رسانه های بین المللی به خود جلب کرد. به دلیل اهمیت این حمایت گوگوش از دگرباشان ایرانی٬ گروه سپاس جایزه ی همان سال خود را به گوگوش اعطا کرد.

یک منبع که نخواست نام او فاش شود به گیهان گفت که خانم کتلین وین گفته است: «هر چند که من معنی آهنگ های گوگوش را نمی فهمم اما مشخص است که او برای عشق می خواند»


Commentaires