Awesta Moushak reza pahlaviچرا چند زن فاحشه  و تبهکاربرای ضربه زدن به شاهزاده  و منزدی کردن ایشان از شخصیتهای ارزشمند و متفکردر فضای مجازی فحاشی های ناموسی میکنند؟ با اینکه شاهزاده بارها اعلام کرده است که هیچ سخنگو و وکیل مدافعی ندارد؟

https://youtu.be/DXDzcY4jZlY

و حتی بارها و رسما با صدور اعلامیه هایی گفته است که فلان رادیو و فلان تلویزیونی که مدعی شاهدوستی و آریامهری است با ایشان ارتباطی ندارد  و اینک ایشان برنامه تلویزیونی خوذدش را دارد که سخنان و افکار و اندیشه هایش را از آن طریق منتشر میکند اما همچنان تبهکاران و فاحشه ها خودشان را در دفاع کاذب جر میدهند و به شخصیتهای برجسته ای چون دکتر رزم آرا  و مسعود صدر و سیروس شرفشاهی و سیاوش آذری و پرویز قاضی سعید و غیره توهین ها میکنند در صورتیکه روح شاهزاده از این بی ادبی ها گریزان است

تازه ترین برنامه سیاوش اوستا پیرامون آزاد سازی ایران

آیا بیگانگان بفکر آزادی و رفاه ملت ما هستند و یا در اندیشه نجات اقتصاد خود با چپاول ما؟

چگونه میتوانیم تا این حد خر شویم و مردم را خر بپنداریم که همان قدرتهایی که شکوه و عظمت و شوکت ایران پادشاهی را با برنامه ریزی دقیق نابود کردند اینک آزادیبخش ما باشند؟

هر کسی میتواند سناتور خودش را با قرار قبلی ببیند

اما آقای مک کین به آلبانی میرود و و در جمع هزاران مجاهد مورد استقبال بی نظیر قرار میگیرد از آن سو ما برویم به دفترش و چند دقیقه حرف تکراری و چند تا عکس و آخر کار خود مک کین بگوید که ایران از تهران تا بیزوت قدرت دارد؟

از سویی کسب قدزت نیرو و حزب میخواهد شاهزاده محبوبترین عنصر ایرانی است اما تشکیلات ندارد و اینک ایمیل و تلگرام و آلبوم های عکسش را نیز خودش شخصا مدیریت میکند   تشکیل هر دولتی حزب چند صد هزار نفری و حدود پنج هزار نفر کادر حکومتی لازم دارد مثا وزیر و وکیل و سناتور اسناندار و شهردار و فرماندار و غیره انسان تک نفره که نمیتواند  مملکتی را بگرداند

راز ترقه بازی قبر خمینی و مجلس چه بود جز پرتاب موشک به سوریه؟

اعترافات بسیار مهم یک سردار از قصه موشک بازیهای رژیم

مصاحبه سیاوش اوستا با وزیر دفاع فرانسه پیرامون خلع سلاح جهانی اتمی

زنان فاحشه و انسانهای ابهکار که پنج نفر نمیرسند برای ضربه زدن به شاهزاده در فضای مجازی به بهانه دفاع از ایشان به شخصیتها فخش خواهر مادر میدهند راز و رمز این مزدوران چیست؟ و این چند نفر کیستند؟ که اصلا شاهزاده آنها را نمیشناسد و مرتب اطرافش را پاکسازی میکند؟

Commentaires